Montaż podłóg

Prosto || Rozsądnie || Solidnie

Profesjonalny montaż podłóg

Zajmujemy się kompleksowym montażem podłóg. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy oryginalnym, profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić solidne wykonanie połączone z krótkim terminem realizacji. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Zamawiając u nas montaż podłóg, otrzymają Państwo indywidualną wycenę realizacji prac oraz 2-letnią gwarancję. Służymy fachową poradą na każdym etapie współpracy – zawsze sugerujemy rozwiązania, które są najkorzystniejsze dla naszych Klientów pod względem ceny, estetyki i funkcjonalności.

Po zakończeniu montażu podłogi przekazujemy Klientom instrukcje dotyczące użytkowania oraz prawidłowej konserwacji, aby służyła ona przez jak najdłuższy czas. Nasi fachowcy posiadają certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje i stale się doszkalają. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasze realizacje

Zobacz niektóre z naszych realizacji montażu podłóg

Jednym z częstych elementem remontów w naszych domach czy mieszkaniach jest montaż podłóg. Stajemy nieraz przed podjęciem decyzji jaka firma remontowa, będzie dla nas odpowiednia? Zapewne wielu z nas już nie raz usłyszało, że znalezienie właściwej firmy remontowo wykończeniowej nie jest zadaniem łatwym. Z między innymi tego powodu powstała nasza firma. Oferujemy Państwu profesjonalny montaż podłogi drewnianejmontaż podłogi pływającej i szeroko rozumiany montaż podłóg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem oraz skorzystania z usług naszej firmy.

Profesjonalny montaż podłóg

Nasza firma remontowo wykończeniowa, wśród oferowanych przez siebie usług, świadczy możliwość wykonania przez nas profesjonalnego montażu podłóg. Działamy na terenie Bielska-Białej i okolic. Jeżeli poszukują Państwo dobrej i sprawdzonej firmy, której zaufało wiele firm i osób prywatnych, a która świadczy swoje usługi remontowo wykończeniowe na terenie Bielska-Białej oraz okolic, to świetnie Państwo trafiliście.

Coraz częściej można usłyszeć, że znalezienie dobrego i uczciwego fachowca graniczy z cudem. Odpowiedzią na te rozterki jest nasza firma. Nasi wykwalifikowani i w pełni profesjonalni pracownicy ze starannością i sumiennością dokonają profesjonalnego montażu podłóg w Państwa domu, mieszkaniu czy innych pomieszczeniach.

Do każdego klienta, każdego zamówienia i każdej sytuacji podchodzimy zawsze w pełni profesjonalnie, a zarazem indywidualnie. Po skontaktowaniu się z nami, pierwszym etapem jest zawsze sporządzenie wyceny dopasowanej pod wytyczne klienta. Dokładamy zawsze wszelkich możliwych starań, aby uwzględnić wszystkie Państwa zalecenia, prośby i uwagi, tak aby przygotowany później projekt prac wraz z wyceną spełniał Państwa oczekiwania. Po wstępnym przygotowaniu wyceny i projektu jest on jeszcze raz konsultowany celem naniesienia ewentualnych poprawek. Kiedy projekt i wycena są już ustalone, przystępujemy do realizacji zlecenia. Cena podstawowych usług podana jest na stronie naszej firmy w zakładce cennik. Sporo jednak z nich jest zmiennych, zależnych od danego realizowanego projektu.

Firma remontowa – montaż podłóg

Nasza firma remontowo wykończeniowa, oferuje cały wachlarz usług związany z tym zagadnieniem, nie tylko sam montaż podłóg. W zakresie profesjonalnego montażu podłóg oferujemy między innymi: montaż podłogi drewnianej, montaż podłogi pływającejpodkład pod panelepanele drewnianepanele winylowe, listwy przypodłogowe. Do każdej realizowanej przez nas usługi dajemy dwuletnią gwarancję. Każdy zaproponowany przez nas projekt prac wraz z wyceną, tworzymy w taki sposób, aby zaproponowane przez nas rozwiązania, były jak najkorzystniejsze dla naszych Klientów, zwłaszcza pod względem ceny, funkcjonalności i estetyki.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, a przy tym dysponujemy wszelkim potrzebnym profesjonalnym sprzętem, niezbędnym do świadczenia usług najwyższej jakości. Z naszej oferty skorzystało już wiele firm, a także osób prywatnych. W wykonywanych przez nas usługach cechujemy się krótkim terminem realizacji oraz wysokiej jakości, profesjonalnym wykonaniem zleconych zadań.

Kiedy wykonywana przez naszą firmę usługa montażu podłóg zostanie zakończona, zawsze przekazujemy naszym Klientom wszelkie potrzebne, niezbędne i bardzo przydatne instrukcje tyczące się kwestii użytkowania oraz właściwej konserwacji. Ma to na celu zagwarantowanie Państwu możliwości jak najdłuższego cieszenia się z wysokiej jakości podłogi. Jednocześnie zapewniamy, że wszyscy nasi fachowcy mają niezbędną wiedzę oraz wszelkie potrzebne kwalifikacje i certyfikaty, które je potwierdzają. Jednocześnie cały czas dbają o poszerzanie swojego warsztatu i zakresu uprawnień, poprzez doszkalanie się.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, drogą mailową lub telefoniczną. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i postaramy się udzielić jak najbardziej wyczerpujących odpowiedzi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Powiązane usługi

Sprawdź pozostałe usługi realizowane przez naszą firmę 
na terenie  Bielska-Białej i okolic.

Remonty mieszkań na terenie Bielska Białej stanowią główną specjalizację naszej firmy. W tym zakresie możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz dziesiątkami zrealizowanych dla naszych Klientów zleceń. Przeprowadzając różnego rodzaju prace remontowe, stawiamy przede wszystkim na staranność, terminowość, a także dobór dobrych gatunkowo materiałów budowlanych. Zobacz więcej

Prace wykończeniowe to ostatni i według niektórych najtrudniejszy etap budowy domu. W jego zakres wchodzi wiele różnych prac, takich jak układanie glazury, wykonanie podłóg czy malowanie ścian. Na tym właśnie polegają wszelkie wykończenia wnętrz Bielsko Biała to miasto, którego mieszkańcy cenią sobie profesjonalne podejście do tematu. Z tego względu nasza firma oferuje wszechstronne usługi wykończeniowe na najwyższym poziomie. Zobacz więcej

W firmie PRS BUD staramy się, aby jakość realizowanych przez nas zleceń szła w parze z ich atrakcyjną ceną oraz pełną transparentnością warunków współpracy. W przypadku każdego zlecenia gwarantujemy odbiorcom naszych usług wysoką staranność przeprowadzanych prac, terminowość oraz długotrwale utrzymującą się funkcjonalność wymienionych drzwi. Zobacz więcej

Zajmujemy się kompleksowym układaniem glazury w różnego rodzaju obiektach, takich jak biura czy mieszkania prywatne. Działamy na rynku od bardzo długiego czasu i możemy pochwalić się wieloma projektami. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, wykonując usługi rzetelnie, szybko oraz terminowo. Zobacz więcej

Metoda warstwowego (ciepłego) montażu zwiększa termoizolacyjność budynku poprzez eliminację mostków cieplnych. To przekłada się na realne oszczędności w zakresie ogrzewania pomieszczeń. Nieustannie pozyskujemy nową wiedzę i poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne techniki. Zobacz więcej

Okna starego rodzaju bardzo często nie dorównują parametrom nowoczesnych modeli. Dotyczy to zwłaszcza ich termoizolacyjności. Technologia rozwija się w szybkim tempie i współczesne rozwiązania są po prostu lepsze. To główny powód, dla którego przeprowadza się wymianę okien w Bielsku Białej. Ponieważ należymy do nowoczesnych firm, oferujemy na życzenie zarówno standardowy montaż okien, jak i tzw. ciepły/warstwowy montaż. Zobacz więcej