Czasami stajemy przed problemem gdzie wymiana drzwi w domu, lub mieszkaniu jest koniecznością. Wiąże się to z wynajęciem fachowca, który zwróci uwagę na błędy których sami nie jesteśmy w stanie wychwycić. Możemy uniknąć i zminimalizować błędy przy wymianie drzwi z pomocą fachowej i wykfalifikowanej kadry w naszym zespole. Nasi eksperci starannie dopasują i wymienią uszkodzone lub stare zużyte drzwi, i pomogą uniknąć błędów.

Na co zwrócić szczególną uwagę

Pierwszym etapem jest wybór drzwi do ogólnego wystroju i stylu pomieszczeń. Nie wszystkie modele pasują do ogólnej aranżacji, dlatego już w sklepie powinniśmy się kierować wyglądem i materiałem z jakiego są wykonane ościeżnice i skrzydła drzwiowe. Na tym etapie, aby uniknąć błędów, warto zwrócić uwagę na stopień ścieralności okleiny, solidności elementów metalowych takich jak klamki czy zawiasy. Należy sprawdzić możliwość dopasowania zamka na klucz lub blokadę, oraz możliwość wyboru kolorystyki skrzydła do kolorów ścian w domu. Firma remontowa zobowiązana jest ze szczególną starannością wymierzyć wielkość ościeżnicy, aby dokładnie pasowała do szerokości i wysokości otworu. Aby błędy przy wymianie drzwi nie generowały dodatkowych kosztów, nasi pracownicy doradzą również kierunek i stronę na którą drzwi się powinny otwierać.

Drzwi zewnętrzne

Wymiana drzwi zewnętrznych to nie lada wyzwanie dla osoby niezorientowanej w tej materii. Nasza firma remontowa doradzi w kwestiach technicznych i zaproponuje najlepsze rozwiązania przy montażu drzwi, aby przebiegało to sprawnie i bezbłędnie. Doradzimy jak uniknąć typowych błędów przy zakupie i montażu drzwi zewnętrznych. U nas dbamy, aby wymiana drzwi zewnętrznych odbywała się szybko i sprawnie z zachowaniem dbałości o tak ważne elementy jak prawidłowe parametry wyciszające drzwi. Zwracamy szczególną uwagę, aby uniknąć takiego błędu jak nieprawidłowa i niewłaściwa termoizolacja, wypaczenie drzwi, oraz powstawanie szczelin przez które będzie się dostawać zimne powietrze z zewnątrz. Nasi pracownicy dokonają fachowej oceny zakresu prac przy wymianie starych drzwi, lub montażu nowych. W naszej firmie remontowej cała praca przy wymianie drzwi zewnętrznych przebiegnie sprawnie i bez większych komplikacji.

Drzwi wewnętrzne

Wymiana drzwi wewnętrznych to nie lada wyzwanie logistyczne dla właściciela mieszkania. Już na etapie planowania, aby uniknąć błędów, warto wziąć pod uwagę wielkość pomieszczeń do których muszą się zmieścić otwierane drzwi. Skrzydło drzwiowe w łazience, garderobie czy kotłowni musi otwierać się na zewnątrz i posiadać kratkę wentylacyjną. Takie błędy przy wymianie drzwi pomogą wyeliminować nasi pracownicy, którzy zwrócą uwagę na każdy detal i z całą rzetelnością doradzą jak prawidłowo i bez błędów dokonać wymiany drzwi wewnętrznych. Dla naszego pracownika nie ma tajemnic jak uniknąć błędów przy prawidłowym wypoziomowaniu ościeżnicy, wymierzeniu i nałożeniu odpowiedniej ilości pianki montażowej. Dla nas nie jest żadną trudnością unikanie takich błędów jak dopasowanie kołków rozporowych czy nieprawidłowe skrócenie drzwi. Naszą gwarancją jest montaż drzwi, które zadowolą klienta i posłużą mu przez wiele lat, poprzez rzetelne i dokładne wykonanie usługi.