Ładna i dobrze wykonana podłoga zdobi każde wnętrze, a wybór odpowiedniego materiału i wzoru zapewnia ponadczasowy wygląd i pełną trwałość. Jakie podłogi cieszą się największą popularniejszą wśród inwestorów przeprowadzających remont mieszkania w 2022 roku? Dowiesz się tego, czytając dzisiejszy artykuł.

Panele laminowane, winylowe czy może podłogi drewniane – co wybrać w 2022 roku?

Patrząc na najlepiej sprzedające się podłogi w 2022 roku wyraźnie widać, że bardzo dużą popularnością cieszą się zarówno panele winylowe jak oraz laminowane o wyrazistych wzorach i mocno zaakcentowanych sękach. Jeśli chodzi o same kolory, to szczególnym uznaniem cieszą się odcienie naturalnego drewna, ale coraz częściej dostrzegamy piękno podłóg imitujących kamień.

Klienci i projektanci coraz bardziej zainteresowani są wzorzystymi podłogami i mozaikami, które przez dłuższy czas wydawały się rozwiązaniem zapomnianym i mało efektownych. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na panele, czy podłogi drewniane warto postawić na wyrazistość, bo jest ona bardzo modna w 2022 roku.

Modne panele to nie wszystko, liczy się też odpowiedni montaż

Aby modne podłogi spełniały swoją funkcję, muszą być odpowiednio ułożone. Podłogi z paneli wydają się być tak popularne dlatego, że wielu z nas montuje je samodzielnie. Warto jednak pamiętać, że samodzielny montaż paneli nie zawsze gwarantuje ładny efekt. To właśnie dlatego w naszej firmie stawiamy na pełen profesjonalizm. Specjalizujemy się w układaniu podłogi z paneli i desek naturalnych. Gwarantujemy najwyższą jakość i dbamy, by nasi klienci otrzymali to, czego potrzebują, czyli najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Samodzielny montaż jest oczywiście możliwy, ale brak doświadczenia sprawia, że popełniamy szereg błędów, które w przyszłości skutkują problemami. Bardzo popularne jest rozchodzenie się podłóg, czy ich nadmierna praca skutkująca uszkodzeniami na łączeniach. Wykonując remont mieszkania, warto zadbać o każdy szczegół, bo takie podejście pozwoli cieszyć nam się pięknym wykończeniem, ale również dużą trwałością. Jeśli chcesz, by podłoga w Twoim domu lub mieszkaniu prezentowała się zgodnie z oczekiwaniami, musisz wybrać modne panele podłogowe, a całą resztę pozostawić fachowcom. W naszej firmie dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół i montujemy podłogi w taki sposób, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Ostateczny efekt zawsze zapiera dech w piersiach i gwarantuje długie, bezproblemowe użytkowanie podłogi.