Remonty mieszkań

Prosto || Rozsądnie || Solidnie

PRS BUD – profesjonalne remonty mieszkań Bielsko Biała i okolice

Remonty mieszkań na terenie Bielska Białej stanowią główną specjalizację naszej firmy. W tym zakresie możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz dziesiątkami zrealizowanych dla naszych Klientów zleceń. Przeprowadzając różnego rodzaju prace remontowe, stawiamy przede wszystkim na staranność, terminowość, a także dobór dobrych gatunkowo materiałów budowlanych. Jednocześnie wieloletnia obecność na rynku i znajomość skutecznych rozwiązań branżowych pozwala optymalizować koszty naszych działań, co finalnie przekłada się na uzyskiwanie przez Państwo wysokiej jakości usługi w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeśli chodzi o remonty mieszkań w Bielsku Białej i jej okolicach naszym Klientom proponujemy bardzo szeroką i mocno zróżnicowaną ofertę. W zależności od Państwa potrzeb możemy podjąć się usług, takich jak m.in.:

 • montaż, demontaż lub wymiana okien oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,
 • instalacja podłóg oraz listew przypodłogowych,
 • tworzenie podwieszanych sufitów,
 • wznoszenie ścian w różnych systemach z możliwością zastosowania dodatkowej izolacji akustycznej,
 • układanie glazury wraz z fugowaniem,
 • gipsowanie,
 • malowanie,
 • gruntowanie,
 • wyburzanie.

Dodatkowo w przypadku każdego zlecenia na remont mieszkania w Bielsku Białej lub okolicznych miejscowości w cenie usług znajduje się pomiarów poszczególnych pomieszczeń oraz opracowanie szczegółowej wyceny.

Uczciwe firmy remontowe Bielsko Biała

Bielsko Biała jest miastem, na którego terenie działają liczne firmy remontowe. Fakt ten sprawia, że ryzyko natrafienia na nieuczciwe przedsiębiorstwo jest dość wysokie. W PRS BUD przywiązujemy bardzo dużą wagę do uczciwości względem naszych Klientów. W związku z tym na naszej stronie udostępniamy czytelny i przejrzysty cennik, obejmujący wszystkie najważniejsze spośród świadczonych przez nas usług.

Dodatkowo w sekcji poniżej mogą Państwo zapoznać się z przykładami realnych, już zrealizowanych przez naszą firmę remontową zleceń, co pozwoli Państwu przekonać się o profesjonalizmie, z jakim podchodzimy do powierzonych nam zadań.

Nasze realizacje

Zobacz niektóre z naszych realizacji remontu mieszkań

PRS BUD firma remontowo-wykończeniowa w Państwa okolicy.

Poszukujecie firmy, która kompleksowo zadba o remont Państwa mieszkania lub domu? Dobrze Państwo trafili. Nasza firma remontowa PRS BUD profesjonalnie zadba o wyjątkowy wygląd i funkcjonalność Państwa lokum. Remonty mieszkań to nasza specjalność, o czym mówią opinie naszych zadowolonych Klientów. Przekonajcie się Państwo sami i zobaczcie zdjęcia zrealizowanych przez nas remontów. Dołączcie do grona naszych Klientów i zaufajcie naszej firmie remontowo-wykończeniowej. Do tematu remontów podchodzimy całościowo z pełną uwagą i profesjonalizmem. Jesteśmy uczciwą firmą, która nie ukrywa kosztów. Starannie wykonujemy swoją pracę, aby każdy klient był w pełni zadowolony. Spełniamy oczekiwania i marzenia nawet tych najbardziej wymagających. 

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się lokalami w stanie surowym, jak również poszczególnymi zleceniami wykończeniowymi. Kompleksowo podchodzimy do tematu remontów. Stawiamy ścianki działowe, które mogą niewyobrażalnie zmienić funkcjonalność i estetykę pomieszczenia. Ułożymy płytki i nakładamy glazurę. Zamontujemy albo wymienimy podłogi, listwy, drzwi, okna tudzież sufity podwieszane. Zadbamy o gipsowanie, malowanie i tapetowanie w Państwa mieszkaniu. Możecie Państwo oddać nam pusty lokal, a my przekształcimy go nie tylko w stan użyteczny, ale również komfortowy, gustowny. Taki jaki tylko sobie Państwo wymarzą. Nasza firma naprawia też negatywne skutki działań nieprofesjonalnych pracowników branży remontowo-wykończeniowej. Jeśli poszukujecie Państwo fachowej firmy remontowo-wykończeniowej w Bielsku-Białej lub okolicy to zapraszamy to skorzystania z naszych usług, a nie pożałujecie. PRS BUD pomoże Państwu m. in. podczas:

 • stawiania ścianek działowych
 • układania glazury
 • układania płytek
 • montażu podłóg
 • montażu i wymiany drzwi
 • montażu i wymiany okien
 • montażu sufitów podwieszanych
 • gipsowania
 • malowania
 • tapetowania
 • wyburzania ścian

Kto wykonuje usługi w PRS BUD?

Wszelkie prace remontowo-wykończeniowe są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. Nasi specjaliści są doświadczeni i znają się na świadczonych usługach jak mało kto. Ponadto zadbamy o remont Państwa mieszkania od zera do wykończenia. Nie będziecie musieli Państwo zatrudniać dodatkowych specjalistów i firm od poszczególnych fragmentów mieszkania. My zajmiemy się wszystkim. Oszczędzacie przy tym Państwo czas, pieniądze i nerwy. Podczas swojej pracy liczymy się ze zdaniem Klienta, podchodzimy do niego z szacunkiem. Dlatego możecie być Państwo pewni, że korzystając z naszych usług będziecie zadowoleni z naszej współpracy. 

Dla kogo skierowane są nasze usługi? 

Realizujemy zlecenia indywidualne, jak również dla firm. Działamy na terenie Bielsko-Białej i okolic. W naszym mieście jest wiele firm remontowo-wykończeniowych, jednak decydując się na skorzystanie z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że wszystko będzie wykonane z należytą starannością i na najwyższym poziomie.

Czym się wyróżniamy?

Koszty usług są transparentne, bez żadnych ukrytych dopłat. Przy pracy korzystamy z profesjonalnych produktów oraz sprzętów ze sprawdzonych porządnych marek, dlatego gwarantujemy długotrwałą jakość efektów naszych usług. Wybierając usługi naszej firmy nie musicie się Państwo niecierpliwić, ponieważ dotrzymujemy ustalonych terminów. Szeroka gama usług i produktów sprawia, że możemy indywidualnie i możliwie jak najstaranniej dobrać usługę do potrzeb naszych Klientów. Nasza firma dba o Klienta także po sprzedaży. Odbiorcy naszych usług otrzymują od nas instruktaż oraz rady jak dbać o wyremontowane lokum i jego nowe elementy. To zwiększy wydajność ścian, podłóg, okien czy drzwi. Skorzystanie z naszych usług remontowo-wykończeniowych jest inwestycją, która przy dobrej cenie generuje długotrwałą jakość.

Jak skorzystać z usług firmy PRS BUD?

Wystarczy, że zadzwonią Państwo na nasz numer podany na stronie lub wyślą SMSa bądź maila. Możenie Państwo również skorzystać z formularza kontaktowego. Podczas rozmowy ustalimy zakres usług lub usługi, wyznaczymy termin i dokonamy wstępnej wyceny. Kolejnym krokiem będą już prace remontowo-wykończeniowe na najwyższym poziomie.  Proszę nam zaufać, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Powiązane usługi

Sprawdź pozostałe usługi realizowane przez naszą firmę 
na terenie  Bielska-Białej i okolic.

Prace wykończeniowe to ostatni i według niektórych najtrudniejszy etap budowy domu. W jego zakres wchodzi wiele różnych prac, takich jak układanie glazury, wykonanie podłóg czy malowanie ścian. Na tym właśnie polegają wszelkie wykończenia wnętrz Bielsko Biała to miasto, którego mieszkańcy cenią sobie profesjonalne podejście do tematu. Z tego względu nasza firma oferuje wszechstronne usługi wykończeniowe na najwyższym poziomie. Zobacz więcej

W firmie PRS BUD staramy się, aby jakość realizowanych przez nas zleceń szła w parze z ich atrakcyjną ceną oraz pełną transparentnością warunków współpracy. W przypadku każdego zlecenia gwarantujemy odbiorcom naszych usług wysoką staranność przeprowadzanych prac, terminowość oraz długotrwale utrzymującą się funkcjonalność wymienionych drzwi. Zobacz więcej

Zajmujemy się kompleksowym układaniem glazury w różnego rodzaju obiektach, takich jak biura czy mieszkania prywatne. Działamy na rynku od bardzo długiego czasu i możemy pochwalić się wieloma projektami. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, wykonując usługi rzetelnie, szybko oraz terminowo. Zobacz więcej

Metoda warstwowego (ciepłego) montażu zwiększa termoizolacyjność budynku poprzez eliminację mostków cieplnych. To przekłada się na realne oszczędności w zakresie ogrzewania pomieszczeń. Nieustannie pozyskujemy nową wiedzę i poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne techniki. Zobacz więcej

Okna starego rodzaju bardzo często nie dorównują parametrom nowoczesnych modeli. Dotyczy to zwłaszcza ich termoizolacyjności. Technologia rozwija się w szybkim tempie i współczesne rozwiązania są po prostu lepsze. To główny powód, dla którego przeprowadza się wymianę okien w Bielsku Białej. Ponieważ należymy do nowoczesnych firm, oferujemy na życzenie zarówno standardowy montaż okien, jak i tzw. ciepły/warstwowy montaż. Zobacz więcej

Zajmujemy się kompleksowym montażem podłóg. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy oryginalnym, profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić solidne wykonanie połączone z krótkim terminem realizacji. Zobacz więcej