Podłoga poza wykorzystaniem materiałów, które będą na niej ułożone powinna być także w odpowiedni sposób wykończona. Między innymi dlatego tak istotnym elementem są listwy przypodłogowe, które znajdziecie także wśród naszych propozycji. Zachęcamy do tego, by zapoznać się z ofertą i zobaczyć jakie możliwości można wykorzystać, jeśli chodzi o wykończenie podłogi. 

Profesjonalne ułożenie podłogi i wykończenie 

Firma wykończeniowa, która będzie odpowiadała za realizację prac w danym budynku powinna zadbać o rozwiązania, które zagwarantują inwestorowi zadowalającą estetykę, dlatego właśnie tak istotne jest zastosowanie listew podłogowych. Ich znaczenie dla estetyki jest bardzo istotne, warto więc je odpowiednio dobrać do miejsca, w którym będą montowane. Dzięki temu, że istnieje szeroki wybór listew i każdy będzie miał okazję znaleźć odpowiednie dla siebie propozycje. Wybierając u nas listwy przypodłogowe na pewno znajdziecie coś atrakcyjnego. Nie można jednak zapominać, że istotne będzie także to jak wykonany będzie montaż listw. Warto więc zlecić taką usługę doświadczonym specjalistom.

Różne rodzaje listew wykończeniowych 

W związku z tym, że listwy przypodłogowe występują w różnych opcjach estetycznych i wykonane są z różnych materiałów warto będzie się bliżej przyjrzeć temu jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o dostępne rodzaje listew:

Listwy poliuretanowe i duropolimerowe 

Najczęściej wykorzystywane i jednocześnie najbardziej popularne. Dostępne w wielu odmianach estetycznych. To produkt wytrzymały i odporny na działanie wody, dlatego świetnie sprawdza się w praktyce, nie łapie zanieczyszczeń i będzie to rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne

Listwy przypodłogowe z MDF

Kolejna propozycja to listwy wykonane z MDF, które są minimalistyczne i eleganckie. Ich zaletą będzie to, że są odporne na uszkodzenia. Niektóre modele dodatkowo są odporne na wilgoć. Dostępne w kolorze białym.

Listwy podłogowe z drewna 

Kolejna opcja to wykonanie listew podłogowych z drewna i one również znajdują się u nas w ofercie. To bardzo praktyczna opcja i jednocześnie takie listwy, które można traktować jako najbardziej klasyczne. Pasują do drewna i materiałów drewnopodobnych.

Listwy ze stali i aluminium 

Znajdziecie u nas także listwy ze stali i aluminium, które pasują do nowoczesnych wnętrz i są to listwy bardzo eleganckie, odporne na zniszczenia i uszkodzenia

Listwy przypodłogowe z PCV

To najtańsze rozwiązanie i jednocześnie najmniej odporne. Zaletą będzie jednak to, że są to listwy elastyczne i dlatego na nierównych powierzchniach będzie sobie można z nimi poradzić.