Wykończenia wnętrz

Prosto || Rozsądnie || Solidnie

Kompleksowe wykończenia wnętrz Bielsko Biała

Prace wykończeniowe to ostatni i według niektórych najtrudniejszy etap budowy domu. W jego zakres wchodzi wiele różnych prac, takich jak układanie glazury, wykonanie podłóg czy malowanie ścian. Na tym właśnie polegają wszelkie wykończenia wnętrz Bielsko Biała to miasto, którego mieszkańcy cenią sobie profesjonalne podejście do tematu. Z tego względu nasza firma oferuje wszechstronne usługi wykończeniowe na najwyższym poziomie.

Podejmujemy się wykonania wszelkich zleceń: od małych i nieskomplikowanych projektów, aż po złożone prace, które wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Dlatego też jesteśmy w stanie zrealizować m.in.:

  • montaż okien, drzwi oraz podłóg wraz z ich estetycznym wykończeniem;
  • zabudowę z płyt gipsowo-kartonowych;
    ułożenie glazury;
  • malowanie, tapetowanie, gipsowanie, akrylowanie czy silikonowanie;
  • montaż sufitu podwieszanego.

Nasz cennik należy do bardzo atrakcyjnych. Osiągnęliśmy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zawsze rozliczamy materiały według faktycznego zużycia. Współpracujący z nami Klienci zyskują pewność, że wykończenie będzie spełniać wszelkie standardy, a przy okazji nie nadwyręży domowego budżetu.

Rzetelność i solidność usługi wykończenia wnętrz w Bielsku Białej

Nawet najdrobniejszy element wykończenia musi być starannie wykonany. Od tego zależy ogólne wrażenie wynikające z przebywania w pomieszczeniu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Prace związane z wykończeniem wnętrz w Bielsku Białej przeprowadzamy w należyty sposób – zgodny z zasadami sztuki. Wyznajemy zasadę, że wykończenie wnętrza należy przeprowadzić w możliwie najprostszy sposób, który cechuje się jednocześnie rozsądnością i solidnością. Dzięki temu podejściu zyskaliśmy zaufanie wielu mieszkańców Bielska Białej.

Jeśli interesują Państwa fachowe oraz profesjonalne wykończenia wnętrz w Bielsku Białej, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy umówimy się na spotkanie w Państwa domu lub mieszkaniu, na miejscu odpowiemy na każde pytanie, a po dokonaniu pomiarów przygotujemy wycenę oraz umówimy szczegóły wraz z terminem realizacji.

Mieszkanie jest miejscem, w którym odpoczywamy i spędzamy większą część życia. Dlatego jego wystrój powinien stwarzać maksimum komfortu. Brak czasu czy umiejętności, aby dopilnować tego samemu, nie zamyka jednak przed nami możliwości stworzenia idealnego wnętrza. Wystarczy zgłosić się do naszej firmy, aby zasięgnąć pomocy profesjonalistów, którzy są w stanie zrealizować marzenia klientów w kwestii wykończenia wnętrz mieszkań i domów.

Umów się z nami na pierwsze spotkanie…

Pierwszym krokiem do spełnienia marzeń dot. przemienienia czterech kątów w miejsce idealne jest umówienie się na konsultacje. Nasi pracownicy, po przybyciu do  mieszkania, będą w stanie oszacować zakres, długość i koszt prac, na podstawie rozmowy oraz wykonanych pomiarów. Oprócz indywidualnych wymogów interesantów pod uwagę trzeba bowiem wziąć również takie czynniki jak np. metraż, układ pomieszczeń czy materiały, które zostaną użyte w celu wyremontowania danej przestrzeni. Dzięki temu, klient będzie jasno poinformowany o tym, w jakim stopniu uda się zrealizować jego ambicje, jak będzie wyglądała finansowa strona całej operacji oraz ile potrwa wykończenie mieszkania.

Co oferujemy?

Jak wspomnieliśmy powyżej, nasza firma remontowo-wykończeniowa jest w stanie wykonać praktycznie całych wachlarz potrzebnych czynności, aby mieszkanie było gotowe do zamieszkania. Niemniej jednak warto szczegółowo przytoczyć niektóre z wykonywanych przez nas usług. Oczywiście, montaż okien czy montaż drzwi są dla nas czymś oczywistym. Tak samo nie straszne są dla nas układanie płytek w kuchni czy łazience oraz układanie paneli podłogowych. Instalujemy także podwieszane sufity oraz stawiamy zabudowy karton-gips. Nawet jeśli klient prosi nas o przeprowadzenie niestandardowych czynności, z chęcią go wysłuchamy. Jeżeli zadanie nie okaże się pozbawione szans na wykonanie, postaramy się je zrealizować.

Startujesz od zera? Pomożemy Ci!

Prowadzona przez nas firma remontowa gwarantuje rzetelne podejście do wykonywanych zadań. Dlatego jesteśmy otwarci na sugestie zleceniodawców również w trakcie prowadzenia prac. Co więcej, jeżeli lokum, do którego wkraczamy, znajduje się w stanie surowym, jesteśmy w stanie przemienić je w mieszkanie pod klucz, do którego będzie można wprowadzić się niemal od razu po zakończeniu prac przez ekipę remontową. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciały zaoszczędzić na kupnie mieszkania, wybierając początkowo lokal w stanie deweloperskim. Oczywiście, realizujemy również zlecenia dotyczące remontu uprzednio zagospodarowanych mieszkań.

Co zyskujesz, nawiązując z nami współpracę?

Skorzystanie z usług firmy remontowej gwarantuje przede wszystkim solidne przeprowadzenie wszystkich zleconych prac. Fachowcy działający w naszym przedsiębiorstwie mieli okazję próbować swoich sił w różnych okolicznościach, zatem ich wiedza na pewno pozwoli na stworzenie wnętrza, które będzie nie tylko piękne, ale również bezpieczne i trwałe. Drugim ważnym aspektem jest czas. Osoby, które nigdy nie pracowały w branży wykończeniowej, nie będą w stanie tak szybko ukończyć prac. Ponadto, zespół wykwalifikowanych robotników zawsze będzie pracować szybciej, aniżeli jeden – nawet najbardziej zaangażowany – amator. W czasie remontów również dochodzi czasem do sytuacji kryzysowych, w razie których konieczne jest szybkie i pewne działanie. Także w tym aspekcie doświadczenie kadry naszej firmy remontowo-wykończeniowej na pewno się przyda.

Zapraszamy do współpracy!

Osoby, którym spodobała się nasza autoprezentacja, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Świadczymy usługi na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości. Zadzwoń do nas, aby ustalić termin spotkania, po którym otrzymasz gotowy wykaz prac, kosztorys i przedstawimy Ci przewidywane ramy czasowe realizacji inwestycji. Potem możesz już ze spokojem czekać, aż Twoje mieszkanie pod klucz będzie gotowe! Profesjonalizm pracowników, oszczędność czasu i pewna satysfakcja powinny Cię przekonać do tego, aby się do nas odezwać. Serdecznie zapraszamy!

Powiązane usługi

Sprawdź pozostałe usługi realizowane przez naszą firmę 
na terenie  Bielska-Białej i okolic.

Remonty mieszkań na terenie Bielska Białej stanowią główną specjalizację naszej firmy. W tym zakresie możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz dziesiątkami zrealizowanych dla naszych Klientów zleceń. Przeprowadzając różnego rodzaju prace remontowe, stawiamy przede wszystkim na staranność, terminowość, a także dobór dobrych gatunkowo materiałów budowlanych. Zobacz więcej

W firmie PRS BUD staramy się, aby jakość realizowanych przez nas zleceń szła w parze z ich atrakcyjną ceną oraz pełną transparentnością warunków współpracy. W przypadku każdego zlecenia gwarantujemy odbiorcom naszych usług wysoką staranność przeprowadzanych prac, terminowość oraz długotrwale utrzymującą się funkcjonalność wymienionych drzwi. Zobacz więcej

Zajmujemy się kompleksowym układaniem glazury w różnego rodzaju obiektach, takich jak biura czy mieszkania prywatne. Działamy na rynku od bardzo długiego czasu i możemy pochwalić się wieloma projektami. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, wykonując usługi rzetelnie, szybko oraz terminowo. Zobacz więcej

Metoda warstwowego (ciepłego) montażu zwiększa termoizolacyjność budynku poprzez eliminację mostków cieplnych. To przekłada się na realne oszczędności w zakresie ogrzewania pomieszczeń. Nieustannie pozyskujemy nową wiedzę i poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne techniki. Zobacz więcej

Okna starego rodzaju bardzo często nie dorównują parametrom nowoczesnych modeli. Dotyczy to zwłaszcza ich termoizolacyjności. Technologia rozwija się w szybkim tempie i współczesne rozwiązania są po prostu lepsze. To główny powód, dla którego przeprowadza się wymianę okien w Bielsku Białej. Ponieważ należymy do nowoczesnych firm, oferujemy na życzenie zarówno standardowy montaż okien, jak i tzw. ciepły/warstwowy montaż. Zobacz więcej

Zajmujemy się kompleksowym montażem podłóg. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy oryginalnym, profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić solidne wykonanie połączone z krótkim terminem realizacji. Zobacz więcej