Jeśli myślisz, że ościeżnice stalowe są rozwiązaniem archaicznym, to jesteś w ogromnym błędzie. Ostatnie lata to systematyczny ich powrót do naszych domów i mieszkań. Nie dość, że są bardzo trwałe, to jeszcze pięknie wyglądają i nadają wnętrzu niesamowitego charakteru. Jakie zalety mają stalowe ościeżnice i dlaczego warto zdecydować się na ich montaż? Dowiesz się tego z dzisiejszego artykułu.

Dlaczego warto wybrać ościeżnice stalowe?

Stalowe ościeżnice bardzo dobrze komponują się w różnych stylach, są trwałe i w przeciwieństwie do ościeżnic drewnianych całkowicie odporne na wilgoć. Można je stosować w każdym pomieszczeniu, a coraz częstszy ich wybór przez znanych architektów wnętrz sprawia, że cieszą się stale rosnącą popularnością. Stalowe ościeżnice nadają się zarówno do nowych, jak i tych starszych mieszkań. Jeśli więc planujesz w najbliższym czasie remont mieszkania, rozważ ich montaż, by uzyskać dużą trwałość i piękny wygląd.

Różne rodzaje ościeżnic przyprawiają o prawdziwy ból głowy inwestorów, ale jeśli w swoim domu chcesz uzyskać wnętrze minimalistyczne i dość surowe, takie stalowe ościeżnice będą idealnym rozwiązaniem. Dopełniają wnętrze i dobrze współgrają zarówno z drewnianymi, jak i ceramicznymi podłogami. Warto pamiętać, że stalowe ościeżnice to prawdziwie uniwersalne rozwiązanie, które dobrze współpracują z każdym skrzydłem drzwiowym.

Trwałość na lata

Stalowa ościeżnica po odpowiednim pospawaniu jest malowana proszkowo dlatego do wyboru mamy szeroką paletę kolorów i możliwość delikatnego dopasowania kształtu do nierówności na ścianie. Sprawdza się ona nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale bardzo często zakładana jest jako baza na drzwi wejściowe. Sam montaż ościeżnic nie jest specjalnie skomplikowany, ale samodzielna praca raczej nie wchodzi w grę. Nasza firma remontowa zapewnia profesjonalny montaż drzwi, w którego skład wchodzi również montaż ościeżnic.

Warto pamiętać, że źle osadzona ościeżnica może przysporzyć sporo problemów na etapie eksploatacji danego lokalu. Oczywiście każde skrzydło wyposażone jest w regulację, ale jest ona dość ograniczona i jeśli cała rama nie trzyma pionu, możliwe jest np. samoczynne zamykanie lub otwieranie drzwi, którego nie sposób jest opanować bez ponownego wyciągania ościeżnicy. Naszym klientom proponujemy więc usługi remontowe na najwyższym poziomie, które obejmują dbałość o najmniejsze szczegóły, a wszystko po to, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz perfekcji, u nas ją znajdziesz.